CSR programy

Programy CSR patří mezi povinnost každé společnosti. Buďte si jisti, že námi vytvořené budou nejen užitečné, ale také zábavné!

CSR programy se pro mnohé společnosti staly nepříjemnou povinností. Na vině ovšem není jejich základní myšlenka - tedy přistupovat zodpovědně k prostředí, ve kterém firma podniká, ale jejich provedení. Nezřídkakdy totiž realizace CSR připomíná údernou brigádu, která nejen že dlouhodobě neprospěje, je neefektivní, ale také spolehlivě otráví všechny vaše zaměstnance - zvláště když kvůli ní obětují svůj volný čas.

Nebylo by vhodnější pojmout CSR program více koplexně, a to tak, aby se jeho realizace spojila například s teambuildingem a jeho výsledky se staly výtečnou municí pro korporátní PR? Obraťte se na nás, s CSR aktivitami máme mnoholeté společnosti a rádi si poradíme i s těmi vašemi! 

  • Zakomponování CSR aktivit do firemní filozofie
  • Tvrorbu programu
  • Vymezení programu vůči konkurenci
  • Mediální výstupy z programu
  • Evaluace programu

/ public relations

Nejefektivnější způsob marketingové komunikace? Dobře zvládnuté public relations! Pokud nevíte jak na podlinku, jste na správném místě!

/ Produktové PR
/ Krizová komunikace
/ Online PR
/ CSR programy
/ Firemní publikace
/ Redakční práce

 

/ marketing

Nemůžete se prosadit na trhu, přestože víte, že na to máte? Chyba bude možná v plánování vašich marektingových aktivit. A protože nikdy není pozdě na nápravu, zkuste se obrátit na nás. Garantujeme vám, že obdržíte jasné výsledky!

/ Komunikační strategie
/ Reklamní kampaně
/ Guerilla marketing
/ Virální marketing
/ Sociální sítě
/ Kreativní reklama
/ Grafické a DTP práce

 

/ event management

Chcete oslovit zástupce médií, potenciální klienty anebo stmelit firmu? Zvládneme vše, od plánování teambuildingu po mezinárodní konferenci. S námi máte jistotu, že se na tyto události budete těšit a pocit, kdy si přejete, aby to již bylo za vámi, budete moci jednou provždy zapomenout.

/ Temabuildingy
/ Konference a přednášky
/ Společenské akce
/ Sportovní akce

 

/ zajímavé odkazy

/ PR a komunikační agentura Focus
/ Grafické studio Sphere

/ Reference

Klient SGS potřeboval medializovat akvizici jedné z předních českých institucí pro paliva a maziva - Ústav paliv a maziv, a.s. Spolu s tímto bylo pořeba komunikovat i novou podobu ochranné známky pro benzínové stanice s kvalitními pohonnými hmotami - Pečeť kvality.

 

Diabetes patří mezi nejrychleji se rozvíjející civilizační chorobu. Cílem spolupráce s Diabetickou asociací ČR bylo vytvořit informační kampaň, která by upozorňovala na rizika a následky. Spolu s tím došlo ke komunikaci tématu v médiích.

 

Konica Minolta - jeden z nejpřednějších výrobců tiskových zařízení na světě a náš věrný klient. Za dobu naší spolupráce se nám podařilo dosáhnout skvělých výsledků a přispět tak k dobré viditelnosti Konicy Minolty jak v odborných, tak laikých médiích.

 

Lundbeck a jeho skvělý přípravek Circadin. I déky nám stovky lidí trpících insomnií našli způsob, jak přivodit spánek způsobem, který je velmi podobný tomu přirozenému.

 

Marketing Journal - internetový portál o moderním marketingu a public relations. Jedinečný zdroj odborných informací a inspirace z domácí i zahraniční scény.

1x1px