Teambuildingy

Máte dojem, že váš tým není po lidské stránce tak sehraný, jak by mohl být a promítá se to i do pracovního prostředí?

A co takhle zkusit v rámci teambuildingu sjezd divoké řeky? Na raftu v objetí vln brzo zapomenete, kdo je nadřízený a kdo podřízený, celá posádka bude muset táhnout za jeden provaz, každý pochopí, že je pro něj v týmu důležité místo. Nebo snad cítíte, že by bylo vhodné, aby se celý tým uvolnil po těžkém období a zároveň se opět o velký kus poznal? Vyražte společně na víkend, který bude mixem kulturních zážitků, dokonalého relaxu a skvělé zábavy!
Anebo snad chcete spojit příjemné s užitečným? Společně přijdeme na způsob, jak vykonat dobrý skutek a náramně si to užít! Co třeba vyrazit do hor a pomáhat uprostřed panenské přírody s údržbou lesa? Nebo se projíždět kolem líně tekoucích říček a zaměřit se na počítání ohrožených volavek? Skutečně záleží jen na vás. Společně určitě přijdeme na to pravé!
A co naše služby v rámci teambuildingu obnáší?

  • Transfer, ubytování
  • Proškolení odborníci
  • Návrh programu na míru
  • Společenské a sportovní aktivity
  • Tradiční i netradiční destinace
  • Monitoring výsledků

/ public relations

Nejefektivnější způsob marketingové komunikace? Dobře zvládnuté public relations! Pokud nevíte jak na podlinku, jste na správném místě!

/ Produktové PR
/ Krizová komunikace
/ Online PR
/ CSR programy
/ Firemní publikace
/ Redakční práce

 

/ marketing

Nemůžete se prosadit na trhu, přestože víte, že na to máte? Chyba bude možná v plánování vašich marektingových aktivit. A protože nikdy není pozdě na nápravu, zkuste se obrátit na nás. Garantujeme vám, že obdržíte jasné výsledky!

/ Komunikační strategie
/ Reklamní kampaně
/ Guerilla marketing
/ Virální marketing
/ Sociální sítě
/ Kreativní reklama
/ Grafické a DTP práce

 

/ event management

Chcete oslovit zástupce médií, potenciální klienty anebo stmelit firmu? Zvládneme vše, od plánování teambuildingu po mezinárodní konferenci. S námi máte jistotu, že se na tyto události budete těšit a pocit, kdy si přejete, aby to již bylo za vámi, budete moci jednou provždy zapomenout.

/ Temabuildingy
/ Konference a přednášky
/ Společenské akce
/ Sportovní akce

 

/ zajímavé odkazy

/ PR a komunikační agentura Focus
/ Grafické studio Sphere

/ Reference

Klient SGS potřeboval medializovat akvizici jedné z předních českých institucí pro paliva a maziva - Ústav paliv a maziv, a.s. Spolu s tímto bylo pořeba komunikovat i novou podobu ochranné známky pro benzínové stanice s kvalitními pohonnými hmotami - Pečeť kvality.

 

Diabetes patří mezi nejrychleji se rozvíjející civilizační chorobu. Cílem spolupráce s Diabetickou asociací ČR bylo vytvořit informační kampaň, která by upozorňovala na rizika a následky. Spolu s tím došlo ke komunikaci tématu v médiích.

 

Konica Minolta - jeden z nejpřednějších výrobců tiskových zařízení na světě a náš věrný klient. Za dobu naší spolupráce se nám podařilo dosáhnout skvělých výsledků a přispět tak k dobré viditelnosti Konicy Minolty jak v odborných, tak laikých médiích.

 

Lundbeck a jeho skvělý přípravek Circadin. I déky nám stovky lidí trpících insomnií našli způsob, jak přivodit spánek způsobem, který je velmi podobný tomu přirozenému.

 

Marketing Journal - internetový portál o moderním marketingu a public relations. Jedinečný zdroj odborných informací a inspirace z domácí i zahraniční scény.

1x1px