Sportovní akce

Ne nadarmo se říká, že ve zdravém těle je zdravý duch! Dbejte o zdraví vašich pracovníků vysoce zábavnou formou.

Společné sportovní akce se zúročí nejen v podobě větší chuti k práci za pracovním stolem. Dopřejte sobě i svým spolupracovníkům možnost aktivně se odreagovat a zapomenout na všechny problémy.
Softbal, lakros, vodní pólo – nemusíme se přeci držet při zemi. Zkuste nové a neotřelé sporty, postavte silné a vyrovnané týmy a zápas roku může začít! Anebo vyzvěte k souboji vaši největší konkurenci v oboru a sveďte skvělý souboj podle pravidel fair play.
Podobná akce bude pro vaše pracovníky ceněnou odměnou a pro vás skvělou devizou v podobě posilování vašeho pracovního týmu. Přichystáme vám skvělou sportovní událost, boj o firemní pohár nebo prostě a jednoduše nenáročnou pohybovou relaxaci. A abyste ještě dlouho zůstali pyšní na vaše sportovní výkony, opatříme vám stylové upomínkové předměty, jež se budou skvěle vyjímat ve vitríně vaší kanceláře.

  • Široká nabídka sportovních aktivit
  • Organizace vícedenních akcí
  • Exotické i tradiční destinace
  • Organizace soutěží
  • Odborné zaškolení a asistence
  • Dokumentace - webové stránky, upomínkové fotografie či videozáznam
  • Plný servis v zajištění ubytování i dopravy
  • Propagační a upomínkové předměty

/ public relations

Nejefektivnější způsob marketingové komunikace? Dobře zvládnuté public relations! Pokud nevíte jak na podlinku, jste na správném místě!

/ Produktové PR
/ Krizová komunikace
/ Online PR
/ CSR programy
/ Firemní publikace
/ Redakční práce

 

/ marketing

Nemůžete se prosadit na trhu, přestože víte, že na to máte? Chyba bude možná v plánování vašich marektingových aktivit. A protože nikdy není pozdě na nápravu, zkuste se obrátit na nás. Garantujeme vám, že obdržíte jasné výsledky!

/ Komunikační strategie
/ Reklamní kampaně
/ Guerilla marketing
/ Virální marketing
/ Sociální sítě
/ Kreativní reklama
/ Grafické a DTP práce

 

/ event management

Chcete oslovit zástupce médií, potenciální klienty anebo stmelit firmu? Zvládneme vše, od plánování teambuildingu po mezinárodní konferenci. S námi máte jistotu, že se na tyto události budete těšit a pocit, kdy si přejete, aby to již bylo za vámi, budete moci jednou provždy zapomenout.

/ Temabuildingy
/ Konference a přednášky
/ Společenské akce
/ Sportovní akce

 

/ zajímavé odkazy

/ PR a komunikační agentura Focus
/ Grafické studio Sphere

/ Reference

Klient SGS potřeboval medializovat akvizici jedné z předních českých institucí pro paliva a maziva - Ústav paliv a maziv, a.s. Spolu s tímto bylo pořeba komunikovat i novou podobu ochranné známky pro benzínové stanice s kvalitními pohonnými hmotami - Pečeť kvality.

 

Diabetes patří mezi nejrychleji se rozvíjející civilizační chorobu. Cílem spolupráce s Diabetickou asociací ČR bylo vytvořit informační kampaň, která by upozorňovala na rizika a následky. Spolu s tím došlo ke komunikaci tématu v médiích.

 

Konica Minolta - jeden z nejpřednějších výrobců tiskových zařízení na světě a náš věrný klient. Za dobu naší spolupráce se nám podařilo dosáhnout skvělých výsledků a přispět tak k dobré viditelnosti Konicy Minolty jak v odborných, tak laikých médiích.

 

Lundbeck a jeho skvělý přípravek Circadin. I déky nám stovky lidí trpících insomnií našli způsob, jak přivodit spánek způsobem, který je velmi podobný tomu přirozenému.

 

Marketing Journal - internetový portál o moderním marketingu a public relations. Jedinečný zdroj odborných informací a inspirace z domácí i zahraniční scény.

1x1px