Společenské akce

Společenské akce patří neodmyslitelně do života každé firmy. Jejich účel a forma mohou být velmi různorodé.

Lze je pojmout je jako jeden z prvků prezentace naší společnosti, nástroj pro získání nových obchodních příležitostí anebo jako příjemné neformální zastavení se v průběhu pracovního roku. Záleží pouze na vaší potřebě.
Podle vámi vybraného záměru nebude problém sestavit v hrubých rysech podobu celé akce, ať už se bude jednat o komorní večírek po galavečer s rautem a hudebníky. Jednotlivé body programu vybereme s ohledem na účel pořádání akce a její účastníky. Zajistíme vám skvělý catering s tabulí přesně podle vašich představ. Prostředí zvolíme tak, aby bylo snadno dostupné a zároveň atraktivní. V případě zájmu nebude problém zajistit pro účastníky transfer.
Bude záležet jen na vás, zda se budete držet tradičních forem anebo zkusíte něco nového. V obou dvou případech se s vámi rádi podělíme o své zkušenosti. Budeme rádi, pokud dohromady vymyslíme natolik dokonalý koncept, jenž uchvátí všechny přítomné, že se v oboru stane dlouhou dobu zmiňovaným příkladem.

  • Návrhy a realizace tematických programů
  • Zajištění produkce i techniky
  • Cateringové služby
  • Zvací servis
  • Kompletní organizace akce
  • Výběr originálních a netradičních prostor
  • Ubytování, transfer

/ public relations

Nejefektivnější způsob marketingové komunikace? Dobře zvládnuté public relations! Pokud nevíte jak na podlinku, jste na správném místě!

/ Produktové PR
/ Krizová komunikace
/ Online PR
/ CSR programy
/ Firemní publikace
/ Redakční práce

 

/ marketing

Nemůžete se prosadit na trhu, přestože víte, že na to máte? Chyba bude možná v plánování vašich marektingových aktivit. A protože nikdy není pozdě na nápravu, zkuste se obrátit na nás. Garantujeme vám, že obdržíte jasné výsledky!

/ Komunikační strategie
/ Reklamní kampaně
/ Guerilla marketing
/ Virální marketing
/ Sociální sítě
/ Kreativní reklama
/ Grafické a DTP práce

 

/ event management

Chcete oslovit zástupce médií, potenciální klienty anebo stmelit firmu? Zvládneme vše, od plánování teambuildingu po mezinárodní konferenci. S námi máte jistotu, že se na tyto události budete těšit a pocit, kdy si přejete, aby to již bylo za vámi, budete moci jednou provždy zapomenout.

/ Temabuildingy
/ Konference a přednášky
/ Společenské akce
/ Sportovní akce

 

/ zajímavé odkazy

/ PR a komunikační agentura Focus
/ Grafické studio Sphere

/ Reference

Klient SGS potřeboval medializovat akvizici jedné z předních českých institucí pro paliva a maziva - Ústav paliv a maziv, a.s. Spolu s tímto bylo pořeba komunikovat i novou podobu ochranné známky pro benzínové stanice s kvalitními pohonnými hmotami - Pečeť kvality.

 

Diabetes patří mezi nejrychleji se rozvíjející civilizační chorobu. Cílem spolupráce s Diabetickou asociací ČR bylo vytvořit informační kampaň, která by upozorňovala na rizika a následky. Spolu s tím došlo ke komunikaci tématu v médiích.

 

Konica Minolta - jeden z nejpřednějších výrobců tiskových zařízení na světě a náš věrný klient. Za dobu naší spolupráce se nám podařilo dosáhnout skvělých výsledků a přispět tak k dobré viditelnosti Konicy Minolty jak v odborných, tak laikých médiích.

 

Lundbeck a jeho skvělý přípravek Circadin. I déky nám stovky lidí trpících insomnií našli způsob, jak přivodit spánek způsobem, který je velmi podobný tomu přirozenému.

 

Marketing Journal - internetový portál o moderním marketingu a public relations. Jedinečný zdroj odborných informací a inspirace z domácí i zahraniční scény.

1x1px