Konference a přednášky

Konference, ať už se jedná o tiskovou anebo rozsáhlejší odbornou akci, bývá co do organizace jednou z nejsložitějších záležitostí.

Jedná se totiž o eventy, kde neúspěch nepocítíme pouze my, ale i desítky ostatních zúčastněných osob a médií. Jejich zdar, ale i nezdar, se může velmi rychle stát nástrojem, který ovlivní náhled veřejnosti na naši společnost. Je tedy důležité věnovat jim co největší pozornost a vyhnout se veškerým klopýtnutím a přešlapům.
Ne nadarmo se dobrá konference přirovnává ke složitému hodinovému stroji. I ona je tvořena velkým množstvím drobných součástek, tedy úkolů a úloh, které do sebe vzájemně zapadají a jedna druhou ovlivňují. Neúspěch jediné tak může vést ke kolapsu celé pracně vybudované struktury.
Abyste se vyhnuli nepříjemnostem a vaše konference vždy dopadly přesně podle představ, je jednou z možností delegovat organizační záležitosti na specializovanou agenturu. Ta vám nejen ulehčí v otázce realizace, ale zároveň nám díky svému know-how a zkušenostem dovede garantovat, že situaci budete mít pevně v rukou i ve chvíli, kdy se všechno postaví proti vám. Poradí vám, jak se postavit k tiskové konferenci, která bude spíše neformálním setkáním několika málo novinářů i k monsterakci, jakou může být oborová konference celosvětového formátu.

 • Široká nabídka smluvních partnerů v oblasti ubytování i vlastního místa konání akce
 • Tradiční i netradiční destiance
 • Ubytování
 • Kompletní zajištění dopravy včetně letenek a víz
 • Zvací servis
 • Servis pro VIP účastníky konferencí
 • Kompletní technické a produkční zázemí
 • Grafická a redakční příprava materiálů (press-kity, informační materiály)
 • Návrh a realizace volného programu
 • Mediální prezentace
 • Příprava tiskových materiálů
 • PR konzultace
 • Archivace
 • Monitoring výstupů
 • Vlastní zajištění akce v rámci full servisu

/ public relations

Nejefektivnější způsob marketingové komunikace? Dobře zvládnuté public relations! Pokud nevíte jak na podlinku, jste na správném místě!

/ Produktové PR
/ Krizová komunikace
/ Online PR
/ CSR programy
/ Firemní publikace
/ Redakční práce

 

/ marketing

Nemůžete se prosadit na trhu, přestože víte, že na to máte? Chyba bude možná v plánování vašich marektingových aktivit. A protože nikdy není pozdě na nápravu, zkuste se obrátit na nás. Garantujeme vám, že obdržíte jasné výsledky!

/ Komunikační strategie
/ Reklamní kampaně
/ Guerilla marketing
/ Virální marketing
/ Sociální sítě
/ Kreativní reklama
/ Grafické a DTP práce

 

/ event management

Chcete oslovit zástupce médií, potenciální klienty anebo stmelit firmu? Zvládneme vše, od plánování teambuildingu po mezinárodní konferenci. S námi máte jistotu, že se na tyto události budete těšit a pocit, kdy si přejete, aby to již bylo za vámi, budete moci jednou provždy zapomenout.

/ Temabuildingy
/ Konference a přednášky
/ Společenské akce
/ Sportovní akce

 

/ zajímavé odkazy

/ PR a komunikační agentura Focus
/ Grafické studio Sphere

/ Reference

Klient SGS potřeboval medializovat akvizici jedné z předních českých institucí pro paliva a maziva - Ústav paliv a maziv, a.s. Spolu s tímto bylo pořeba komunikovat i novou podobu ochranné známky pro benzínové stanice s kvalitními pohonnými hmotami - Pečeť kvality.

 

Diabetes patří mezi nejrychleji se rozvíjející civilizační chorobu. Cílem spolupráce s Diabetickou asociací ČR bylo vytvořit informační kampaň, která by upozorňovala na rizika a následky. Spolu s tím došlo ke komunikaci tématu v médiích.

 

Konica Minolta - jeden z nejpřednějších výrobců tiskových zařízení na světě a náš věrný klient. Za dobu naší spolupráce se nám podařilo dosáhnout skvělých výsledků a přispět tak k dobré viditelnosti Konicy Minolty jak v odborných, tak laikých médiích.

 

Lundbeck a jeho skvělý přípravek Circadin. I déky nám stovky lidí trpících insomnií našli způsob, jak přivodit spánek způsobem, který je velmi podobný tomu přirozenému.

 

Marketing Journal - internetový portál o moderním marketingu a public relations. Jedinečný zdroj odborných informací a inspirace z domácí i zahraniční scény.

1x1px