Logo media relations

Vítejte na stránce věnované public relations a marketingové komunikaci

/ Úvodem

Media relations (někdy také press relations) tvoří jednu z nejdůležitější součást public relations aktivit. Jejich úkolem je vytvářet a posilovat pozitivní vztahy se zástupci médií, které Vám dokáže ušetřit čas a peníze při prosazování vlastních informací. A nejen to. Jakmile se Vám jednou podaří zkrotit sílu médií, poznáte, že mohou ve vhodný okamžik doslova zachránit situaci - například tehdy, když se objeví problém, který by byl za normálních okolností nad vaše síly.

Obraťte se na nás, profesionály na poli media relations a naučte se, jak správně využívat sílu médií ve vlastní prospěch!

/ 10 otázek a odpovědí

/ Jak získám jistotu, že za své peníze dostanu dostatečný počet kvalitních výstupů?

Vše budete mít po celou dobu projektu plně pod kontrolou. Hned na počátk spolupráce si rozvrhneme optimální objem mediálních výstupů, kterých budeme chtít docílit – naše agentura pak bude pracovat právě na základě této dohody. Naprostou samozřejmostí jsou pravidelné reporty se souhrnem realizovaných výstupů, které vám každý měsíc zašleme.

/ S PR máme minimální zkušenosti? V čem Vaše služby pomůžou zrovna naší společnost?

Naše agentura se zaměřuje především na media relations – nejviditelnější součást PR. Služby, které nabízíme, vám pomohou prosadit se v médiích. Jakmile se o vaší společnosti bude více psát, bude se o ní také více mluvit. A to znamená i větší zájem klientů.

/ Na stránkách jsem nenalezl ceník. Kolik vaše služby stojí?

Ceník nezveřejňujeme záměrně – byl by zbytečně matoucí. Každá naše služba je totiž modifikovaná v závislosti na situaci a svém rozsahu. Kalkulaci tedy vytváříme teprve ve chvíli, kdy přesně známe potřeby našich klientů. Poskytnutí jasného finanční rámce před podepsáním smlouvy je naprosto samozřejmé

/ Je možné si domluvit schůzku v sídle naší společnosti?

Samozřejmě. Stačí nás zkontaktovat a rádi se s vámi domluvíme.

/ Nepotřebuji navázat rozsáhlejší spolupráci - spíše hledám někoho, s kým bych konzultoval své kroky. Pomůžete mi?

To pochopitelně není problém. Náš tým má dostatek odborníků s dlouholetou praxí, kteří rádi budou Vašimi partnerty. Rádo zhodnotí Vaše kroky, provedou oponenturu, vypracují rizikové plány. Přesně tak, jak budete potřebovat. Samozřejmostí je také vzdálená podpora po telefonu nebo emailu.

/ Poptávám kampaň na klíč. Zvládáte i nadlinkové kampaně?

Ano, ani to pro nás není problém. Specializujeme se především na media relations, ale v našem portfoliu jsou zastoupeny také čistě nadlinkové formy kampaní. Poradíme si s komunikační strategií, realizací reklamní kampaně i naplánováním společenské akce...

/ Hledám někoho, kdo mi pomůže s realizací netypických PR projektů...

Tak to jste na správném místě. Rádi zkoušíme něco nového a prošlapáváme na českém trhu nové cestičky. Inspiraci hledáme u zahraničních agentur a své nápady uvádíme do praxe vždy s ohledem na specifika českého prostředí. Pokud už vás nebaví stále stejně koncipované kampaně, obraťte se na nás. Společně vymyslíme originální a neotřelé řešení!

/ Potřebuji společnost, která zná české prostředí a je schopná předvídat. Jak je na tom vaše agentura

Na českém trhu působíme již přes deset let. Viděli jsme zrození moderní podoby českého PR a dospívání českého marketingu. Za řadu let, co na českém trhu působíme, jsme zrealizovali desítky větších kampaní. Víme, jak chutná úspěch a jak se vyhnout chybám. Známe reakce trhu a rádi vám své schopnosti propůjčíme.

/ Kde mohu vidět úplné portfolio vašich prací?

Stačí, když nás zkontaktujete a my vám ho rádi představíme na osobní schůzce.

/ Můj projekt zatím neplní očekávání. Dokážete zvýšit jeho efektivitu?

Vaši situaci pochopitelně nelze hodnotit bez znalosti podrobností. Z vlastní zkušenosti však můžeme říct, že žádný projekt není natolik ztracený, aby mu nešlo pomoci. Naše agentura již několikrát zažila situaci, kdy dokázala zachránit projekt v úpadku a nakonec ho dovést k úspěšnému konci.

/ Rychlý kontakt

media-relations.cz

Štefánikova 43a

Praha 5 - Smíchov

150 00

+420 227 018 433

info@media-relations.cz

/ public relations

Nejefektivnější způsob marketingové komunikace? Dobře zvládnuté public relations! Pokud nevíte jak na podlinku, jste na správném místě!

/ Produktové PR
/ Krizová komunikace
/ Online PR
/ CSR programy
/ Firemní publikace
/ Redakční práce

 

/ marketing

Nemůžete se prosadit na trhu, přestože víte, že na to máte? Chyba bude možná v plánování vašich marektingových aktivit. A protože nikdy není pozdě na nápravu, zkuste se obrátit na nás. Garantujeme vám, že obdržíte jasné výsledky!

/ Komunikační strategie
/ Reklamní kampaně
/ Guerilla marketing
/ Virální marketing
/ Sociální sítě
/ Kreativní reklama
/ Grafické a DTP práce

 

/ event management

Chcete oslovit zástupce médií, potenciální klienty anebo stmelit firmu? Zvládneme vše, od plánování teambuildingu po mezinárodní konferenci. S námi máte jistotu, že se na tyto události budete těšit a pocit, kdy si přejete, aby to již bylo za vámi, budete moci jednou provždy zapomenout.

/ Temabuildingy
/ Konference a přednášky
/ Společenské akce
/ Sportovní akce

 

/ zajímavé odkazy

/ PR a komunikační agentura Focus
/ Grafické studio Sphere

/ Reference

Klient SGS potřeboval medializovat akvizici jedné z předních českých institucí pro paliva a maziva - Ústav paliv a maziv, a.s. Spolu s tímto bylo pořeba komunikovat i novou podobu ochranné známky pro benzínové stanice s kvalitními pohonnými hmotami - Pečeť kvality.

 

Diabetes patří mezi nejrychleji se rozvíjející civilizační chorobu. Cílem spolupráce s Diabetickou asociací ČR bylo vytvořit informační kampaň, která by upozorňovala na rizika a následky. Spolu s tím došlo ke komunikaci tématu v médiích.

 

Konica Minolta - jeden z nejpřednějších výrobců tiskových zařízení na světě a náš věrný klient. Za dobu naší spolupráce se nám podařilo dosáhnout skvělých výsledků a přispět tak k dobré viditelnosti Konicy Minolty jak v odborných, tak laikých médiích.

 

Lundbeck a jeho skvělý přípravek Circadin. I déky nám stovky lidí trpících insomnií našli způsob, jak přivodit spánek způsobem, který je velmi podobný tomu přirozenému.

 

Marketing Journal - internetový portál o moderním marketingu a public relations. Jedinečný zdroj odborných informací a inspirace z domácí i zahraniční scény.

1x1px